top of page

O nas

Jesteśmy wykwalifikowanymi fizjoterapeutami z kilkuletnim stażem. W naszym gabinecie najważniejszą rzeczą jest zadowolenie pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby pacjent czuł się komfortowo w naszym otoczeniu. Podczas terapii z pacjentem pracujemy sprawdzonymi metodami terapeutycznymi z różnych dziedzin. Dzięki kompleksowej fizjoterapii, jesteśmy w stanie pomóc osobom
w różnym wieku.

 

Swoją ofertę kierujemy do pacjentów ze schorzeniami i urazami narządu ruchu, przed zabiegami operacyjnymi, jak również po zabiegach operacyjnych. Każdy pacjent jest dla nas wyzwaniem, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, dzięki czemu na co dzień wykorzystujemy nowoczesne techniki fizjoterapii: kinesiotaping, metody mięśniowo-powięziowe, terapię manualną, pracę na tkankach miękkich, pinopresurę oraz wiele wiele innych...

dziecko Fizjoterapia

to my...

20180826_214712.jpg

Maciej Miętus

magister fizjoterapii

Jestem absolwentem fizjoterapii Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Zajmuję się przede wszystkim pacjentami z problemami narządu ruchu stosując różnego rodzaju techniki zaczerpnięte z terapii manualnej, terapii mięśniowo-powięźiowej oraz masażu. W swojej pracy zawsze dobieram techniki do pacjenta, nie na odwrót. Jestem osobą pogodną, lubiącą wyzwania.

20180826_213429.jpg

Mariola Miętus

magister fizjoterapii,

instruktor fitness

Jestem absolwentką Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu i Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Karierę zawodową rozpoczęłam w Austrii zajmując się terapią indywidualną z pacjentem w placówce ambulatoryjnej. W swojej pracy wykorzystuję techniki terapii manualnej, masażu oraz gimnastykę leczniczą. Moim celem podczas codziennej pracy jest ulga w bólu, poprawa sprawności i zdrowia moich pacjentów.

bottom of page